Adana Kayan Yazı Led Tabela

Dijitalpark Led Tabela Sistemleri

Fark edilmenin yolu reklam ve tanıtımdan geçiyor, kobi ve işletmelerin kendilerini en iyi ifade edebilmeleri için tabela uygulaması birinci önceliktir. Çok çeşitli tabela uygulamaları arasından son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Led tabela uygulamaları en çok dikkat çeken ve kullanışlı reklam uygulamalarının en başında yer almaktadır. Adana'dan faaliyet gösteren Dijitalpark, Türkiye'nin tüm illerine ve yurtdışına Led Tabela teslimatı gerçekleştirmektedir.

Led Tabela

Led tabelalar her ne kadar ilgi çekici ve cazip olsa da piyasada çok sayıda arızalı led tabelaların olması tabela satın alma aşamasından tüketicileri en çok düşündüren ve tereddüt etmelerine yol açan konulardan en başında, piyasada çok fazla sayıda arızalı ürünlerin olması tamamen led tabela imalatı yapan kişi veya firmaların yeterli elektronik bilgiye sahip olmaması, tecrübesizlik ve iyi kalitede malzeme kullanmamasından kaynaklanmaktadır. Tabi ki Led Tabela elektronik aksamlardan oluştuğu için arıza çıkarabilmesi muhtemeldir. Dijitalpark, çalışanların tamamı elektronik bilgiye sahip ve tecrübeli kadrosuyla Led Tabelalarda meydana gelebilecek arıza oranlarını en asgari seviyeye indirgemektedir.

İstenilen ölçülerde kayan yazı led tabelalar hazırlanmaktadır. Başta Kırmızı olmak üzere beyaz, mavi, turuncu (sarı), yeşil renklerde led panellerden kayan yazı hazır tabelalar ve malzeme satışlarımız mevcuttur. Kullanılan tüm ürünler garantili ve birinci sınıf malzemelerdir. İç mekan ve dış mekana, dış hava şartlarına uyumludur. Kayan yazı reklam panosuna dilediğiniz yazıyı farklı efektlerle kendiniz de yazabilirsiniz.

Adana Kayan Yazı Led Tabela İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adana Kayan Yazı - Adana Led Tabela
Adres: 
Reşatbey Mah. Fuzuli Cad. No:61/B Gürcan Apt. Zemin Kat
Telefon Numarası: 
(0546) 546 22 88
Faks Numarası: 
(0322) 459 05 33

Adana Kayan Yazı Led Tabela hakkında ziyaretçi yorumları

benim küçük bir marketim var adana nın saimbeyli ilçesindeyim 30 a 150 cm boyunda kayan yazı bana kça mal olur

Ziyaretçi
16 November, 22:25

led tabela yapımı ucuz mu? led tabela fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Ziyaretçi
13 May, 17:21

Add comment

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options