Uzman Oto Kiralama Hatay

Uzman Oto Hatay

Uzman oto'nun merkezi aslında Adana'dır.Tüm kiralanan arabaların koordineleri buradan yapılmaktadır.Şehre yaklaşık 180 km olduğundan hatay araç kiralama alanına girmiş , ve havalimanı içerisinde aynı zamanda Antakya bölgesinde yerini almıştır.

İşletmenin bölgedeki tüm illerde bayilikleri olduğundan,arabaları dilediğiniz şehirden alıp,diğer bir şehire bırakabilme imkanına sahipsiniz.Tüm Hatay rent a car çözümlerinizde uzman farkı ve güvencesiyle il merkezi ve havaalanı içerisinde işletmenin rezervasyon merkez numarasını aramanız durumunda,sıfır arabaları gayet uygun fiyatlarla kiralayabileceğinizi bilmelisiniz.

Araba kiralamak için tekel olarak bölgede faiş rakamlar ödemeye son !..

Malumunuz,bilinen odurki sektörde yeterince hizmet sunan firma söz konusu değil ise, araba fiyatları oldukça artmaktadır. Güçlü ve rekabetçi araba kiralama firmalarının hatay'a girmesi,tüm bireylere farklı çözümler sunacaklarından, hatay araba kiralama fiyatlarınında doğru orantıda düşmesini sağlayacaktır.

Sizlerde havalimanı içerisinde veya Antakya merkezinde uzman rent a car aracılığıyla kiralık araba işlemi almak için,ister internet sitelerine girebilirsiniz, isterseniz telefon ile arayabilirsiniz.

Uzman Oto Kiralama Hatay İletişim Bilgileri ve Şubeler

Uzman Hatay
Adres: 
Atatürk Cd. No:34 Mustafa Kemal Paşa 31115 Serinyol /Antakya / Hatay
Telefon Numarası: 
(0322) 454 57 15

Uzman Oto Kiralama Hatay hakkında ziyaretçi yorumları

Add comment

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options