ve Livorno Geliyor!

epey zamandır Livorno ile Adana Demirspor'un özel bir maç gündemdeydi.. geliyordu gelmiyordu derken bugün yapılan açılış maçında başkan Bekir Çınar bizzat açıkladı; Livorno Geliyor! 4 eylül'de 5 ocak stadinda Livorno ile Adana Demirspor karşılaşacak. ve o gün tüm futbol camiası Adana Demirspor'u konuşacak.

ilgili haber: http://www.adanapark.com/haberler/adana-demirspor/livorno-adanaya-geliyor
ilgili etkinlik duyurusu: http://www.adanapark.com/etkinlikler/aktivite/adana-demirspor-livorno

bBaşımızın üstünde yeri var derken karşılıyacak mıyız yani bu mudur yani? :S

osman
1 September, 21:19

Adana dışından gelecek Adana Demirspor takımı taraftarları haricinde taraftarın da başımız üzerinde yerleri var, fakat! Adana Demirspor tribünleri tek renktir, mavidir, laciverttir! Livorno Adana'ya Adana Demirspor için gelmektedir, şehir dışından gelecek misafir takım taraftarları da lütfen giyim kuşamlarına dikkat etsin, biz tribünlerimizde kendi renklerimizi görmek istiyoruz.

metin
1 September, 20:37

Forza Livorno, Forza Demirspor!..

Sonunda olumlu haberi aldık, İtalya’nın en popüler takımlarından Livorno, Demirspor ile hazırlık maçı yapmak için geliyor. İnter’in Adana’ya gelmesi kadar büyük bir olaydır bu…

Girişim başladığından beri Türkiye spor gündeminin de ana konularından olan bu maçın gerçekleşecek olması, son yıllarda ulusal basında artarak yer alan Demirspor haberlerini tavan yaptıracak. NTV ve TRT 2. Lig’den hangi takımın hazırlık maçını yayınlamak için teklif yapar, bu örnek aslında ne kadar büyük bir iş başarıldığının ufak bir göstergesidir.

Demirspor yönetimini gerçekten tebrik ediyorum çok büyük bir iş başardılar, Bekir Çınar ve İtalya’daki bağlantılarını kullanarak destek olan Deniz Kite başta olmak üzere tüm yönetime şimdiden teşekkür ediyorum bu geceyi bize yaşattıkları için…

osman
22 August, 08:27

Kesinleşiyor-kesinleşecek derken Bekir Çınar'ın "tamam" demesiyle netleşen Livorno maçımız için işin İtalya ayağında bir gelişme var mıdır diye merak edenlere güzel bir haber; Toskana'nın Livorno merkezli Il Tirreno gazetesinin bugünkü (21 Ağustos 2009) sayısında 9.sayfada Livorno'nun Türkiye'ye gelişi mevcut.

osman
21 August, 23:55