Merkez Otogarın Otoparkı Adana Demirspor'a Verilsin!

Adana Demirspor'un en önemli sorunu sürekli birilerine ve özellikle Aytaç Durak'a bağımlı bir halde sportif faaliyetlerini sürdürebilmesidir. Aytaç Durak olmasa bu takım deplasmanlara gidemez söylemlerini çoook duyduk, Türkiye'de şuanda kaç tane profesyonel spor kulübü var tam olarak bilmiyorum, Aytaç Durak tüm bu spor kulüplerinin deplasman masraflarını karşılıyor değildir heralde, yani Aytaç Durak olmasa da x şahsı y şahsı olmasa da bu kulüp deplasmanlara gidebilecektir, kaldı ki Aytaç Durak Adana Demirspor'u oldukça kullandı, bu takım üzerinden elde ettiği oylar gözardı edilecek kadar değil.

Herneyse lafı çok uzatmayalım, Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogar'da bulunan otogarın işletilmesi nasıldır, şuanda kim işletir ve sözleşmesi ne zaman biter bilemem, ama otogarda bulunan otoparkın Adana Demirspor'a devredilmesi kulübün geleceği adına oldukça büyük bir adım olacaktır hatta bu vesileyle Adana Büyükşehir Belediyesi de üzerine düşen büyük bir sorumluluğu yerine getirmiş olur.

Şuanda otogar otoparkına gir-çık ücreti 4 liradan başlıyor, zaten otogar otoparkı da ayrıca bir sorun, ona değinirsek içinden çıkamayız..

Duy bizi Aytaç Durak ve Adna Büyükşehir Belediye Başkanlığı, meclis üyeleri, CHP, MHP, Ak Parti.. hep diyordunuz her türlü desteğe açığız yeter ki proje sunun, buyrun süper proje...