Kervansaray kebap & lahmacun

Bilindiği gibi Adana yeme içme konusunda hem ucuz hem de çeşitlilik bakımından tartışılmaz ülkenin en başta gelen kenti. Adana Kebabı Adana'da salatasıyla şalgamıyla ünlü yiyeceğimiz. en iyi kebab şurada demek bence yanlış, Adana'da kebab her yerde güzel :)

Carrefour Alışveriş merkezinin karşisinda Kervansaray kebap ve lahmacun salonu hizmet ve servis konusunda gerçekten aşmışlar, yemek öncesi sunulan fındık lahmacun, peynirli pide, çeşitli mezeler, fırından yeni çıkmış ekmek, çeşitli ve bolca salatalar, yemek sonrası yine ikram edilen tatlı çeşitleri müşteriyi şımartıyor. ve tüm bu hizmetlerin karşılığında çok cüzi bir hesap ödüyorsunuz. Adana Kebab 7 tl, karışık ızgara (1,5 kişilik) 13 tl . fiyat/performans olarak her yönüyle süper mekan, tavsiye ederim.

Dün akşam alışveriş sonrası çocuklarla gidip bin pişman olduğumuz restorant. Servis rezil ve pis. Aşırı derecede yavaşlık söz konusu. Altı üstü akşam 21.00 civarı dört masa dolu ve kaplumbağa hızıyla servis yapılıyor.
Kuzu kavurma sıvı yağ içerisinde yüzerek geldi ve en önemlisi kuzu eti yerine dana eti kullanmışlar. Çiğ köfteyi etli söylemekle çok büyük hata ettiğimizi masaya gelince anladık , kokusundan ve tadından yenecek gibi değildi.
Hesap istediğimizde yaklaşık 15 dakika bekleyince kasaya gitmek zorunda kalmak ve ömrümde ilk kez bir yere lanet okuyarak bahşiş bırakmak hoş değildi.
10 üzerinden eksi (-) 10...
Adana gibi kebap cennetinde böylesi bir yere denk gelmek bahtsız bedevi gibi oldu..BİR DAHA ASLA...ASLA...ASLA...

suat (not verified)
20 July, 06:54

bende gecen hafta gittim bayıldım. servisleri 10 numara. yılbaşında el değiştirmiş galiba, mekanıda degiştirmişler. begendim tavsiye ederim.

excalibur (not verified)
4 May, 21:12

Kervansaray benimde favorim(((:

demlik
26 April, 08:54

kervansarayın yemekleri nefis!!!! 7 çeşit yeşil salata cacık soğan yeşillik ezme lahmacun pernirli pide yemekten önce servis edliliyor..kebaba kadar zaten karnınız doyuyor. yemek üzerine kaymaklı fındıklı helva da ikram ediliyor. fiyatı çok uucuz bunların hepsi 8 tl...

İdris diye bir arkadaş var işini iyi biliyor. elinize kolunuza sağlık...

tavsiye ediyorum deneyin...

Ziyaretçi (not verified)
24 April, 12:50

ben geldim buraya çok güzel kebap yapıyonuz özellikle nihat alp mustafa alp in kabapları ez yigenlari

i (not verified)
9 February, 19:11

pek çok yerde yedim ancak nedense kolcuoğlu çok daha hoşuma gidiyor.o kervansaray'ı da bir deneyelim bakalım :)

serhangenc
5 September, 14:33