Hadi Akkaleli bu hafta ne yapacak?

Adana spor haberlerini takip edenler bilir, Hadi Akkaleli son zamanlarda oldukça popüler, Adana'nın her iki takımını da tatlılarla besliyor, önce Adanaspor tesislerine gidiyor, ertesi gün Adana Demirspor'un tesislerinde. Medya ve ajanslarda yalnız bırakmıyor tabi, Hadi Akkaleli tatlı getirdi hemen yazalım bunu diyerek hafta içi spor haber malzemesi çıkıyor. Hadi bey reklamın ucuz yolunu bulmuş, 1-2 tepsi baklava ile imkanı yok bu kadar çok insana ulaşıp reklamınızı yaptıramazsınız, iki hafta üst üste bu şekilde gündeme gelen Hadi Akkaleli'ye de bazı tepkiler gelmedi değil, tepkilerden birisinde madem takımlara destek olmak istiyor; maddi olarak yardımda bulunsun denildi... Hadi Akkaleli yine gecikmedi, bu serzeniş kulağına gitmiş olacak ki Ergun Kara'nın dile getirdiği Adana Demirspor'da futbolcular için fon açılsın teklifine ilk katılımcı oldu ve miktarını açıklamadığı bir tutarı kulübün bu fonuna bağışladı... yani 3. hafta Hadi Akkaleli yine Adana spor basınının gündemine oturdu. Yapılan güzel bir haraket, bu tür bağışları hiç yapmayanlar da var ama Hadi Akkaleli'ye sormadan olmaz, acaba ne kadar bağışladı Adana Demirspor'a? 3 hafta boyunca bu kulüplerin sırtından reklamını yaptı, acaba yapılan bağış 3 haftalık reklam parası kadar mı? eğer yapılan bağış miktarını açıklamayacaksanız bağısı yapan kişiyi de açıklamayın, 100 TL mi yaptı 1000 TL mi? 100 Bin TL mi? tutarı söyleyin ki bilelim Hadi Akkaleli gerçekten samimi ve Adana takımlarına destek amacıyla mı bu kadar tatlılar çörekler ikram ediyor her hafta, yoksa tamamen popüler olma, Adanaspor ve Adana Demirspor'un sırtından bedava reklam yapmak mı amacı??

ya arkadaslar ne alakası var adam herturlu yardımını yapmıs tatlı vermıs corek vermıs para vermıs onu vermeyenlerde var helal olsun babaya ben gılırım o adamı herkese yardım yapar tesekurler hadı beye ne guzel takımlarımızı desteklıyor

Ziyaretçi adem kaplan (not verified)
12 December, 18:57

geçtiğimiz günlerde Adanaspor'lu oyuncuların birçoğu ishal olmuştu :) sebebi dediğin gibi gıda zehirlenmesi olmasın :D

metin
29 October, 11:40

hadı akkalelı kurnaz bır ıs adamına benzıyor besbellıkı kendı fırmasının reklamını yapıyor yanlız getırdıgı tatlıların son kullanma tarıhıne ıyı bakmak lazım durup dururken bıde gıda zehırlenmesıyle ugrasmıyalım ..

Ziyaretçi AHMETSAMAT (not verified)
29 October, 02:23