Adana İçin Oy Ver

Merhaba arkadaşlar.. Son günlerde oldukça önem verdiğim bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum.. https://www.turkiyeoyveriyor.com adlı sitede Monopoly oyununun Türkiye'de 22 şehirde uygulanması için oylama yapılıyor.. Ancak Adana 23. sırada.. Son yıllarda Adana'nın sahip olduğu imajı ve prestiji ile diğer şehirlerin bakış açısının oldukça kötü olduğu malum.. Bu tür projelerde Adana'mızın yer alması tüm Adanalıların yüzünü güldürür.. Bu sebeple yukarıda adını verdiğim siteye üye olup Adana için oy vermemiz çok önemli.. Üyelik ücetsizdir.. Burada Adana için her gün oy verebilir, Adana'nın üst sıralara çıkmasını ve yerini korumasını sağlayabiliriz.. Oylama 24 gün sonra sona erecek.. Bu yüzden her gün oy atmalı ve tanıdığımız herkese haber vererek onların da oy atmasını sağlamalıyız..

Adana vay be... umutlarla hislerle tüm özlemle adana

$imdi dü$lerde ...

Evren
8 March, 22:18

osman dun konustuk sunu anasayfada haber yapsanıza 10 gün kalsın.elin kastamonusu bile gecmiiş bizi

Utku Gonca
17 February, 12:26

Ben 5 ayrı mail adresi ile oy veriyorum. (:

Metin abi sende şu olaya el atsanda facebookta senin ve turuncu arkadaşının sayfasında yayınlasanız.

osman
14 February, 17:56

Valla ben bu anketin mantığını bir anlasam bir şeyler yaparım ama daha çözemedim.. o kadar çok kişi bu sitenin linkini atıyor ki, reklam/spam olarak düşünüp direk kaldırıyorum. Tamamen oylamalar baz alınarak mı yapılacak bu turnuva, bir de neden bu kadar çok ilgi var? Adana havaalanı elden gidiyor, Euro 2016 aday şehirler arasında Adana yok kimse organize bir girişimde bulunmuyor..
ayrıca aytaç emmi istiyor mu bu monopoly'nin Adana'da yapılmasını :D o istemiyorsa tüm adana oy verse de kafi olmaz.

metin
14 February, 19:02

bir ara 14. sıraya yükseldik ama şu an durgun devam ediyor.. Mersin 2 günde 24. sıradan 15. sıraya yükseldi.. Adana'da kimsenin haberi yok mu bilmiyorum.. Giresun'da belediye her gün anons yapıyomuş oy atın diye.. ben de facebooktaki Adana sayfalarına yazıyorum ama dikkat çekici bir yükseliş gösteremedik...

Taha
14 February, 15:04

Olaya bende el atınca 16. sıraya kadar yükseldik (:

osman
10 February, 20:04

arkadaşlar Adana'mız 22. sıraya yükseldi.. daha üst sıralara çıkmamız gerekiyor.. desteğinizi bekliyorum..

Taha
5 February, 18:06